Szkółka jeździecka w górach

termin: 25.06 - 08.07
cena: 2500 pln

Szkółka jeździecka jest od kilku już lat jednym z najczęciej wybieranych wyjazdów. Szkółka przeznaczona jest dla początkujących jeźdzców w wieku 8-17 lat.

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 8-17 lat na wspaniałą, letnią szkółkę jeździecką! Od kilku lat organizujemy tę imprezę i od tylu lat cieszy się ona nie słabnącym powodzeniem. Wyjazd przeznaczony jest nie tylko dla tych, którzy już wiedzą jak wspaniałym sportem jest jeździectwo, ale także dla poszukiwaczy przygód, którzy chcą spróbować czegoś nowego, czegoś czego jeszcze nie robili. Niezapomniane chwile w otoczeniu zwierząt, obcowanie z naturą na świeżym powietrzu to atuty naszej imprezy!

W tym roku zajęcia odbywały się będą w położnej niedaleko Kamiannej stadninie koni Farma Lama w Tyliczu. Farma to jedno z największych w regionie ekologicznych gospodarstw agroturystycznych. W stadninie hodowane są konie, owce, kozy i krowy. Farma jest położona wśród malowniczych gór Beskidu Sądeckiego, blisko centrum Tylicza i tylko 7 km od centrum Krynicy Zdroju. Z terenu stadniny widać piękną panoramę Tylicza, a przy dobrej pogodzie - Tatry!


Program imprezy

Codzienne, 3 godzinne zajęcia w stadninie (10 spotkań w turnusie) prowadzone będą przez doświadczonych instruktorów jeździectwa. Uczestnicy podzieleni zostaną na grupy w zależności od posiadanych umiejętności: początkujący, średnio zaawansowani, zaawansowani.

Kurs przewiduje nauką jazdy konnej, a także opieki nad zwierzęciem, czyszczenie i karmienie koni.

Schemat codziennych zajęć w stadninie:

 • 10.15 - przyjazd busem na farmę
 • 10.30 - 11.00 - przygotowanie koni do jazdy
 • 11.00 - 13.00 - jazda konna (grupa początkująca i średniozaawansowana na padoku, grupa zaawansowana w terenie)
 • 13.00 - 13.30 - rozsiodłanie koni, pojenie, czyszczenie

W dniu zakończenia szkolenia przeprowadzimy rywalizację - grupa zaawansowana - zawody w skokach, grupa średnio zaawansowana - zawody na drągach.


Noclegi

Bazą wypadową obozu będzie pensjonat FILIP w Kamiannej. Pokoje typu studio 3 i 4 osobowe z łazienką i garderobą, świetlica, sala TV, stół do ping-ponga.

Wyżywienie

Zapewniamy całodzienne wyżywienie (3 posiłki dziennie) przygotowywane na miejscu w stołówce. Kuchnia domowa.

Pierwszy posiłek to obiado-kolacja w dniu przyjazdu, ostatni - śniadanie w dniu wyjazdu. Uczestnicy otrzymają prowiant na drogę powrotną.


CENA ZAWIERA

 • przejazd autokarem Warszawa - Kamianna - Kamianna- Warszawa
 • bus dowożący dzieci do stadniny
 • zakwaterowanie i wyżywienie
 • prowiant na drogę powrotną do Warszawy
 • realizację programu obozu jeździeckiego - 10 spotkań w stadninie
 • instruktorzy jeździectwa
 • wycieczka - uzdrowisko Krynica Zdrój, Muzeum Zabawek, Góra Parkowa z "Rajskimi Ślizgawkami"
 • wychowawca grupy
 • opieka medyczna - pielęgniarka 24h
 • ubezpieczenie

WYCIECZKA W CENIE

Podczas każdego turnusu zabieramy uczestników na wspaniałą wycieczkę. Tym razem będzie to uzdrowisko Krynica Zdrój , Muzeum Zabawek i Góra Parkowa z "Rajskimi Ślizgawkami"

UWAGA, WAŻNE

Każdy uczestnik szkółki jeździeckiej musi zabrać ze sobą: toczek na głowę, bryczesy lub leginsy (spodnie bezszwowe), ciepłą polarową bluzę, płaszcz przeciwdeszczowy lub nieprzemakalną kurtkę, trampki lub inne buty za kostkę, czapkę z daszkiem lub chustkę na głowę, krem z filtrem, kieszonkowe.

Konieczne jest także wypełnienie karty uczestnika. Formularz można pobrać w dziale pliki do pobrania na naszej stronie.

Uwaga: Ze względu na charakter imprezy ilość miejsc jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń. Rabaty dla stałych klientów.

WPŁATY, RATY

Zaliczka w wysokości 500 zł płatna do końca marca, 500 zł do końca kwietnia, 600 zł do końca maja i 900 zł do 20 czerwca. Bardzo proszę o terminowe wpłaty ratalne. Brak wpłaty zaliczki powoduje anulowanie rezerwacji.