Referencje od rodziców

Naszą najlepszą rekomendacją są zadowolone dzieci i ich rodzice. Zebraliśmy opinie kilku z nich.

"Bardzo dziekuję za zainteresownie, opiekę, życzliwość na feriach zimowych p.Marcie. Chlopcy moi są bardzo zadowoleni z obozu. Chcą już jechać na następny :) Maciek po powrocie bardzo przeżywal rozstanie z Wami, nawet się popłakał. Jeszcze raz wielkie dzięki i do zobaczenia "

p. Magda Dziki, mama Michała i Maćka


"Serdecznie dziękuję za super obóz, na którym wypoczywała moja córka. Ani jednej, maleñkiej skargi ze strony dziecka, tylko pochwały. Dziękuję za fantastyczną opiekę, rodzinną atmosferę i profesjonalizm, tak mogę ocenić na podstawie relacji córki.

Połknęła bakcyla jeździeckiego i przełamała opory do kontaktu z "wielkim zwierzem". Już zaplanowała wyjazd wakacyjny na przyszły rok do Kamiannej z Wędrowniczkiem.
"

p. Irena Berent, mama Marty


"Super, extra, fajnie" - to słowa mojej córki, uczestniczki wyjazdów. Najlepsza rekomendacja - to chęć wyjazdu na kolejne obozy. Na jednym z nich córka - z przyczyn zupełnie niezależnych od pobytu na obozie - znalazła się w szpitalu i nawet wówczas, w miarę możliwości, otoczona była serdeczną i miłą opieką ze strony organizatorów, za co jeszcze raz dziękuję. Biuro mogę polecić każdemu, nawet najlepszemu przyjacielowi."

p. Wioletta Morawska, mama Marty


"Każdemu, kto chce oddać swoje dziecko w zaufane ręce z czystym sumieniem polecam ekipę Wędrowniczka. Syn mój pojechał za namową naszych znajomych. Wrócił zachwycony mówiąc, że chciałby mieć tak wspaniałe towarzystwo w klasie jak na obozie.

Dzieciaki są otoczone troskliwą i fachową opieką. Nie ma mowy o nudzie. Nie ma miejsca na przemoc. Rodzinny klimat jaki tworzą organizatorzy powoduje tęsknotę dzieci za następnym wyjazdem po powrocie do domu. "

p. Monika Bobrowska, mama Jurka


"Przede wszystkim bardzo, ale to bardzo DZIĘKUJĘ!!!! za wspaniale zorganizowany wypoczynek, za opiekę, za stworzenie bardzo dobrych warunków, za zapewnienie bezpieczeñstwa, zabawy, nauki jazdy na nartach, samodzielności... za wszystko!.

Antek, jak Pani pamięta, zdenerwowany, łykający łzy i co tu dużo mówić, niezbyt chcący jechać, już w pierwszych godzinach oddalenia od domu, dał znak, że wszystko ok, że poznał kolegów!!! Potem kontaktował się dość sporadycznie (i dobrze, tak byliśmy umówieni, że nie dzwonimy "co pięć minut"), ale zawsze przekazywał swoje zadowolenie i opowiadał, że już umie jeździć. Nie wierzyłam! Ale tak jest!
Gwarancją tak dobrej oceny wyjazdu jest deklaracja Antka, że na pewno pojedzie w przyszłym roku z Wędrowniczkiem, na pewno na zimowy wyjazd, a może skusi się i na letni...

Bardzo dziękuję Pani MARCIE, Pani STANISŁAWIE, wszystkim wychowawcom, opiekunom, trenerowi!!!"

p. Ola Ławniczak, mama Antka


Sam fakt, ile razy moje dziecko było na wyjeździe z Wędrowniczkiem, a jest to chyba już szósty rok, a w każdym roku dwa razy, świadczy o tym, jak fantastycznie można spędzić czas wakacji i ferii zorganizowany właśnie przez Wędrowniczka. Polecam każdemu, kto chce wysłać swoje dziecko na bezpieczne i interesujące wakacje i ferie, z ogromem niezapomnianych wrażeñ po powrocie. Bardzo dobre warunki bytowe, super jedzenie, ciepła, domowa atmosfera! POLECAM!!!

p. Dorota Pągowska, mama Olka


Referencje i podziękowania

kliknij aby powiekszyć


referencje, radio ZET referencje, radio ZET referencje, Probeanus rybienko referencje, Probeanus referencje, Probeanus